Červen 2014

Kapitola třetí - Zahrada

17. června 2014 v 7:30 | Ronnie Lybbler |  Prokletí vlka
Ahoj :)
Právě teď se asi plahočím někde v Anglii s čímkoli a kdekoli zrovna jsem. Omlouvám se, ale tohle je na nějakou dobu zřejmě jediný příspěvek, jelikož nemám vážně nic :). Něco už ale vymyslím.
V kapitole se dozvíte něco o posledním cliffhangeru a trochu se děj posune někam jinam. Taky poznáte (trochu) dvě nové postavy, které ani nejsou zapsané v anotaci.
Doufám, že si užíváte poslední dny školního roku a držím palce s vysvědčením :).

Ronnie Lybbler

PŘEDNASTAVENO


Never Grow Up - Taylor Swift

3. června 2014 v 13:05 | Ronnie Lybbler |  Songfic
Ahoj.
Chtěla bych se omluvit za svou nečinost, ale snažím se něco si předepsat, protože na konci příštího týdne jedu pryč (Anglie :3), tak aby to tu nezelo prázdnotou :). Možná sem potom dám nějaký fotky, i když nejdeme na King's Cross. Ale to ještě uvidím.
Teď k songficu. Vím, že byste někteří z vás chtěli spíš kapitolu, ale ta ještě není úplně ve stavu, ke kterýmu bych ji chtěla dostat. Tenhle songfic je okamžitým nápadem a ani není moc přepisovaný od původní verze, což většinou moje povídky bývají. Takže omluvte, když tam budou nějaké nejasnosti. Víc vám k němu asi moc neřeknu, jen si ho vážně přečtěte a rozhodně si k tomu musíte pustit tu písničku, protože bez toho to není ono.

Doufám, že se vám bude líbit a okomentujete ho.

Ronnie Lybbler

Věnování: Tohle dílko bych chtěla věnovat několika super lidem, jejichž jména jsou NikaRoovy, Lucy Lux, Gába (promiň, že to není kapitola!), Terce, Aničce a Ani . Prostě všem, kteří tohle čtou i nečtou. Všem, kteří jednou zažili pocit, že nechtějí dospět a zůstat zamrznutí na jednom místě, protože je naplňuje takovým tím bublavým pocitem v žaludku a úsměvem na rtech. Nezapomentě ale, že život je křehká věc, která řeže, ale stojí za to.


Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se