Květen 2014

Kapitola druhá - Narozeniny

17. května 2014 v 22:03 | Ronnie Lybbler |  Prokletí vlka
Ahoj.
Chtěla bych se omluvit, že mi trvalo tak dlouho napsat něco dalšího, ale tenhle týden byl celkem stresující a ty nadcházející budou taky, protože se blíží vízo a moje známky nevypadají v několika předmětech úplně nejlíp. Stejně si myslím, že to tu právě kvůli tomuhle důvodu nebude moc skvétat, ale to je už jen detail. :) Psát ale budu, aspoň nějak, protože toho mám v plánu ještě fůru :D.
V minulé kapitole jste se dozvěděli, že malou Mirabel/Elizabeth odložili na prahu Sirotčince a taky proč se tak stalo. Tahle zachycuje - jak už napovídá název - její narozeniny, které se mohou zdát úplně jiné, než se zdá. A poznáte jednu další osobu, se kterou si je blízká.
Doufám, že se vám kapitola bude líbit a užijete si ji a držím všem palce při maturitě a na dobrý známky na vízo.

Ronnie Lybbler

Věnování:Kapitolku bych chtěla věnovat Ellie, Paddy a Lucy Lux za jejich krásné komentáře k téhle povídce. Díky moc, holky :).


Zlomená

7. května 2014 v 19:26 | Ronnie Lybbler |  Jednorázovky
Ahoj. Takže se hlásím s dalším článkem, tetokrát je to jednorázvka s ne zrovna positivním názvem. Měl to být původně songfic, což mi nějak nevyšlo a vyklubalo se s toho, co se z toho vyklubalo. Tu písničku si k tomu ale musíte rozhodně pustit, protože je naprosto dokonalá a byla by škoda ji k tomu nepřidat. Doufám, že se vám bude líbit.
Jinak, děkuju moc za komentáře k prologu a první kapitole Prokletí vlka, jsem ráda, že se vám aspoň trochu líbí. Teď mi jen držte palce, abych něco napsala, protože nic nemám (blame the Heartland series..... and maybe me) :).

Užijte si čtení a doufám, že jestli moje povídky čtou nějací maturanti, spříjemňují jim aspoň trochu život.
Matuře zdar!

Ronnie Lybbler
Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se