Duben 2014

Kapitola první - Nalezená

28. dubna 2014 v 22:09 | Ronnie Lybbler |  Prokletí vlka
Ahoj.
Prvně se chci - opět - omluvit za svou neustálou nepřítomnost. Mám toho celkem dost, a když se to vezme kolem a kolem, nechtělo se mi psát :/.
Nebudu se ale nijak dlouho rozkecávat, tady je první kapitola Prokletí vlka (kdo jste nečetl prolog, tak je TADY) a doufám, že vám to ta délka aspoň trochu vynahradí. Nebudu prozrazovat, o čem to je, ale přečtěte si to a prosím ohodnoťte, jak se vám to eventuálně líbí či nelíbí, a co bych mohla změnit, protože chci, aby ta povídka byla dobrá :). Díky moc.

Užijte si poslední dubnové dny a přeju hodně štěstí u maturit a gratuluju, jestli jste se dostali na střední/gympl.

Ronnie Lybbler

Btw: Vím, že to s tématem tohoto blogu vůbec nesouvisí, ale neznáte někdo seriál Srdíčko (Heartland)? Chtěla bych se na něj podívat a nikde nemůžu najít 1. sérii ke stažení (i v angličtině). Jestli byste někdo věděl, tak kdyžtak napište na mail, nebo do komentářů. Díky.Wicked Game - Chris Isaak

11. dubna 2014 v 14:45 | Ronnie Lybbler |  Songfic
Ahoj. Za prvé bych se chtěla omluvit za to, že strašně dlouho nic nepřibylo, přišla jsem na existenci série Hush, Hush (Zavržený) od úžasného človíčka jménem Becca Fitzpatrick a šlo to hned z kopce, jestli víte, jak to myslím, a já vím, že to víte :).
Za druhé, doufám, že se vám líbí lay. Není moc nejlépe nastavený, chtěla bych to spravit, ale to bude muset chvilu počkat, kvůli škole.
A za poslední, zde je songfic. Na tu písničku jsem narazila náhodou a šíleně jsem si zamilovala tuhle verzi (v CČ). Jinak promiňte za multifandoming, tohle video patří k TDI, ale jinak tu písničku se mi jinde nepodařilo najít. Jinak, ten songfic se mi dá takový.... mohlo by to být i lepší, ale snad se vám bude líbit i tak.

Komentáře, hvězdičky i likes potěší :).

Ronnie Lybbler

Věnování: ráda bych songfic věnovala Lucy Lux za její komentář k prologu Prokletí vlka. Doufám, že se vám líbil a pracuju na pokračování :). Takže díky :))


Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se