Březen 2014

Prolog

31. března 2014 v 19:53 | Ronnie Lybbler |  Prokletí vlka
Ahoj.
Minule tu přibylo info ke kapitolovce, ale až tohle je její oficiální začátek. Není moc k tomu co říct, snad jen si ho užijte a omluvte, jestli tam jsou nějaký nesmyslný věty, kontrolovala jsem to, ale i tak. :)
Doufám, že se vám tenhle start bude líbit, i když to zatím moc neprozrazuje a ještě poznámka: kapitoly nebudou psané s pohledu stejné osoby jako prolog.

Jinak, viděli jste už někdo Divergent? Je totálně super :D. Sice kvalitka toho filmu online byla fakt super, ale ten pocit, že jsem ho viděla.... Nikdy bych nevydržela do premiéry v květnu :D.

Užijte si jaro a prolog (a poslední dny Vánočního designu). Komentáře potěší!

Ronnie LybblerInfo

26. března 2014 v 20:31 | Ronnie Lybbler |  Prokletí vlka
Ahoj!
Tohle je takové malé překvapení, nad kterým jsem přemýšlela už strašlivě dlouho. Alias nová kapitolovka.
Plánovala jsem ji sem přidat až budu mít hotovou N&P, ale vidím, že se čím dál víc táhne, takže to chce i něco jinýho. To ale neznamená, že ji nedokončím.
Doufám, že se vám ten nápad bude líbit a prolog přibude co nejdřív.

Ronnie Lybbler


Siriova Bessie

19. března 2014 v 20:26 | Ronnie Lybbler |  Drabbles
Ahojky! Jelikož kapitola je teprve ve stavu příprav a pořád chybí dva komentáře, rozhodla jsem se napsat - po dlouhé době - nějaké to drabble. Vím, že mi totálně vůbec nejdou, ale neododala jsem, když mě tohle napadlo, abych to prostě nesepsala a nepřidala :). Doufám, že si ho užijete a nebuďte moc "dirty minds", protože... no uvidíte :D.
Komentáře, hvězdičky i lajky potěší.

Ronnie Lybbler


14. Kapitola - Pod zářící lunou

12. března 2014 v 16:15 | Ronnie Lybbler |  Neštěstí a přátelství
Ahoj! Vím, že jsem řekla, že tu další kapitola nebude, pokud tu nebude aspoň 5 komentářů, ale jelikož to tu s nimi vypadá jak ve Městě duchů na divokým západě (*Suchý pouštní vítr foukal tak usilovně, že mi to vhánělo slzy do očí a já se rozkašlala, protože mi do otevřených úst vnikl vír z písku. Celé město bylo dokonale opuštěné, jen vítr mlátil zbytky okenic visících už jenom z poslední vůle a kolem se proháněly chuchvalce vysušených pouštních rostlin.*) tak jsem se rozhodla ji přidat tak jako tak. A taky proto, že nic jiného nemám, protože je venku tak krásně, že nechci sedět celý den za monitrem.
Tentokrát se v ději pohneme jenom o malinký kousíček, důvodem proč je jednoduše Remus :). Doufám, že si kapitolku užijete a nějaký ty komentáře sem přibudou.
Jinak tu zase bude hranice, tentokrát aspoň 4 komentáře. Ok, snížila jsem to jenom o jeden, ale vzhledem k tomu, kolik jich bylo u těch minulých se mi to nezdá tak moc. Takže komentujte, lidi.

Ronnie Lybbler

Věnování: Ráda bych tohle malé dílko věnovala Lucy Lux (užij si toho Rema, je jen pro tebe :D)a Peťi za jejich krásné komentáře. Taky Asnazu za její komentář k 10. kapitole. U toho konce jsem se válela smíchy :D. A taky pro všecky, kdo psali monitory (srovnávačky 9. ročníků).


Krutý svět

4. března 2014 v 18:44 | Ronnie Lybbler |  Básničky
Ahoj. Zatím nemám nic dalšího dopsaného, ale našla jsem zahrabanou tuhle básničku, takže doufám, že se vám bude líbit. Schválně, jestli uhádnete, co se tam myslí (aspoň jaký smysl jsem tomu přiřadila já). Asi to není úplně něco, co byste očekávali, ale komentáře stojí.
Opravdu doufám, že se vám bude líbit :).

Ronnie Lybbler


Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se