Leden 2014

12. Kapitola - Spojenectví?

28. ledna 2014 v 15:02 | Ronnie Lybbler |  Neštěstí a přátelství
Ahoj. Omlouvám se, že to trvalo opět tak dlouho, ale nemohla jsem se dokopat k tomu, to dopsat. Jsem sice teď doma, ale asi to znáte :). Lenost přehluší můzu a vy se začtete do dokonalý fanfition a je najednou večer a tak. To mě ale samozřejmně neomlouvá.
Tahle kapitola je takový skoro pokračování té předchozí (to pochopíte) a je skoro celá psaná ze třetí osoby pohledu Sirie a je to dost zaobírané jeho pocity. Věci začínají být temnější, i když ne moc, a je tu možná taková předzvěst převratu.
Moc doufám, že se vám bude zamlouvat a vy ji okomentujete. Minulou kapitolu komentovali jen dva lidé - za což vám strašně děkuju, vaše komenty mě hrozně potěšily - a já bych nerada dávala nějaký ultimátum v komentářích, protože vidím, že to čte víc než jen dva lidi. Takže zatím bez hranice, ale prosím okomentujte to, chtěla bych vědět, co si o téhle celé povídce myslíte a tak. navíc mě to i trochu nakopává, číst je :).
To bylo jen tak vedle a teď si už užijte tuhle kapitolu, která se mi zdá trošku divná, ale i tak... :)

Ronnie Lybbler11. Kapitola - Konce a začátky

8. ledna 2014 v 16:04 | Ronnie Lybbler |  Neštěstí a přátelství
Ahoj. Chtěla bych tuhle povídku co nejdřív dokončit (mám takový dojem, že jsem to už někdy psala,ale nevadí :D) takže jsem konečně dopsala další kapitolu. Začíná to být takové temnější a smutnější, ale bude hůř, řekla bych :). Ale už se to rozjíždí (A/N:tímto se všem omlouvám, že tu postavu vykresluji, jako naprostého záporáka, kterým není!). Taky je to teď i z více pohledů, protože to jinak napsat nejde :D. To by bylo asi tak všechno, takže si užijte kapitolku a držte mi palce v psaní další, budu to potřebovat.
Jinak je to asi nejdelší kapitola (zatím).

Ronnie Lybbler

Věnování: Pro všechny, expecialy pro .Putta, Snapeova, Maysie a Lucy Lux :).


Řetězová báseň 1. kolo

4. ledna 2014 v 20:40 | Ronnie Lybbler |  Řetězová báseň - .Putta
Ahoj :)
Nedávno jsem se zůčastnila prvního kola projektu Řetězová báseň na blogu blogerky .Putta (ZDE) a tady je výsledek. Básnička se mi ohromně líbí a určitě se zůčastním i dalšího kola :). Chci jí strašně poděkovat za tenhle projekt - to téma bylo strašně úžasný :3.
Jinak, do projektu s ještě zapojily tyhle úžasné básnířky:
.Putta, Ariven, Nikyška, Blackeli, Emma, Eliss, já, Scratilove

Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se