Prosinec 2013

Dess 7. - Vánoční hvězdička

29. prosince 2013 v 23:11 | Ronnie Lybbler |  Moje Kecy o všem a o ničem
Ahoj :)
Děkuju moc Dincii za tento nádherný dess i za jeho nastavení. Šíleně se mi líbí a opravdu se jí povedl. Nějakou dobu si tu pobude a doufám, že se líbí i vám :).


Opravdu moc děkuju a mějte se krásně a užijte si zbytek tohoto roku :).

Ronnie Lybbler

Jmelí

25. prosince 2013 v 19:13 | Ronnie Lybbler |  Jednorázovky
Ahoj :)
Tady máte takový malý "po vánoční" dárek ode mně. Povídka, která měla spatřit světlo světa už včera, ale nějak to nestihla, aneb Jmelí. Moc doufám, že se vám bude líbit a užijete si její čtení a pomůže vám cítit se ještě líp :). Pusťte si k tomu nějakou sladkou písničku, kterou máte opravdu rádi. Pár jich je kdyžtak pod článkem, i když nevím, jestli se vám vůbec budou líbit :). Je to jen na rychlo sehnaný, tak berte ohled :). Jo, a je to na dvě části, protože se mi to nevlezlo do jednoho článku :).
Jinak mám teď o prázdninách trochu překopat blog, ale nic závratného. Doufám, že se vám to bude líbit.
Užijte si pokojně tyto nádherné svátky, doufám, že jste dostali všechno, co jste chtěli, a udělaly vám ty dárky radost, přeju vám prostě šťastné a veselé Vánoce :).

Merry Christmas!

Ronnie LybblerJitřenka

11. prosince 2013 v 21:16 | Ronnie Lybbler |  Básničky
Ahoj.
Nemám moc času se rozkecávat, ale tady je další básnička. Mám teď něco rozepsanýho a chtěla bych to co nejdřív dopsat, tak mi držte palce, snad se podaří :). Přestože jsou za dva týdny přesně Vánoce, škola dává dost zabrat a příprava na tyhle super svátky taky. A taky mám něco s uchem, což je fakt dokonalost -_-. No nic, užijte si čtení téhle maličkosti a doufejte :).

Ronnie Lybbler


Pomněnka

3. prosince 2013 v 19:41 | Ronnie Lybbler |  Básničky
Ahoj :)
Omlouvám se, že jsem příšerně dlouho nic nepřidala, ale teď před Vánoci jsem pořád v jednom kole a nemám tolik času na psaní. Ale snažím se :)). Jo, tohle jsou jenom prachsprosté výmluvy, které nikoho nezajímají, takže popojedem.
Tohle je jenom kraťoučká básnička, která mě napadla nevím kdy-nevím proč, ale teď jsem ji ještě trošku objevila a dokončila :) Doufám ale, že se vám bude líbit :)). Na to, že pomněnka je veselý kvítek, je místy ccelkem depresivní :).
No nic, já se loučím a snad něco brzy zase přidám. Držte palce :D.

Ronnie Lybbler

P.S.: netušila jsem, že Dr. Who je tak strašně super a to jsem viděla jenom část dílu :DDD :33


Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se