Když se slaví 1(7)

19. listopadu 2013 v 18:28 | Ronnie Lybbler |  Drabbles
Ahoj. Tohle je mé historicky třetí drabble (když počítám i to soutěžní u Nienna) a podařilo se mi ho dopsat teprve minulí týden. Bylo myšlený na jednu příležitost, což ale nevyšlo, tak snad teď....? :)
Doufám, že se vám bude líbit tak, jako to první, i když podle mě není tak vtipný. Vlastně mi nepřipadá vtipný vůbec, ale i tak.. :-D Je to takový reálný, co se může stát na něčích narozkách (ne že bych s tím měla nějaké zkušenosti, to jako fakt ne!)
Jinak ho věnuju Terce, Terce a Aničce. Doufám že to vyjde :). A taky Jance, která už několikrát komentovala povídky tady na blogu :). Díky moc.

Ronnie LybblerNázev: Když se slaví 1(7)
Slova: --------
Počet slov: 110
Typ: double-drabble


Když se slaví 1(7)

Smutek. Naštvání. Ale následně překvapení a radost. Sedmnáct svíček hoří, dokud je ústa nesfouknou. A pak všechno začíná. Jedna flaška druhá. Nikdo si nepamatuje, kolik jich vlastně bylo, všechno splývá dohromady. Po celé místnosti se válejí střepy, třísky z rozbitého stolu, rozlité pití a spolužáci. I hlavu má teď jako střep. A některé vzpomínky se začínají vybavovat a obličej bledne a zelená. Všechno nakonec skončí v záchodové míse. A nevolnost zůstává. Někdo zaklepe na dveře a on se s námahou zvedne. Je ale pozdě. Šlápne do Siriusových zvratků a s nechutí se svalí na postel. Bouchnou dveře a jeho hlava se rozezvučí jako tisíce operních árií. Už nikdy nebude pít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 .Putta .Putta | Web | 20. listopadu 2013 v 21:58 | Reagovat

Zajímavý a docela krutý.. :D ale není to špatné :)

2 Maysie Maysie | Web | 26. listopadu 2013 v 21:01 | Reagovat

proč zrovna do Siriusových zvratků? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se