Listopad 2013

Náštěvnost 3000 :3

22. listopadu 2013 v 19:51 | Ronnie Lybbler |  Moje Kecy o všem a o ničem
Ahoj :D
Dneska v infošce jsem se koukala na blog a taky na návštěvnost a tam 2999 návštěv (neptejte se, proč si to pamatuju přesně, nechcete to vědět :D). Málem jsem skákala radostí do stropu :D
Děkuju moc všem, kdo blog navštivujete, 3000 jsou sice strašně málo, ale já jsem ráda i za to :). Děkuju, děkuju moc! Bez vás bych si o tomhle mohla jenom zdát ;)
Ronnie Lybbler

btw: viděli jste už The Hunger Games: Catching fire? Já na to teď někdy půjdu s kámoškou, takže bych i chtěla vědět, co na mě čeká :) Strašně se už těšíím :DDDDDDDDDD (mých výlevů si nevšímejte, hrabe mi :))
btw viděli jste Neon Lights od Demi Lovato? Dokonalá písnička :33

Když se slaví 1(7)

19. listopadu 2013 v 18:28 | Ronnie Lybbler |  Drabbles
Ahoj. Tohle je mé historicky třetí drabble (když počítám i to soutěžní u Nienna) a podařilo se mi ho dopsat teprve minulí týden. Bylo myšlený na jednu příležitost, což ale nevyšlo, tak snad teď....? :)
Doufám, že se vám bude líbit tak, jako to první, i když podle mě není tak vtipný. Vlastně mi nepřipadá vtipný vůbec, ale i tak.. :-D Je to takový reálný, co se může stát na něčích narozkách (ne že bych s tím měla nějaké zkušenosti, to jako fakt ne!)
Jinak ho věnuju Terce, Terce a Aničce. Doufám že to vyjde :). A taky Jance, která už několikrát komentovala povídky tady na blogu :). Díky moc.

Ronnie Lybbler


Strom přání

18. listopadu 2013 v 18:22 | Ronnie Lybbler

Ahoj. Já vím, že jsem toho teď moc nepřidala, ale byla jsem pryč. Tohle je jedno z dílek, které jsem napsala už někdy na začátku roku, ale jelikož nic nemám, přidávám aspoň ho sem. Doufám, že se vám bude líbit a okomentujeje ji, protože bych vám za to byla strašlivě vděčná, jelikož v poslední době moc komentů na blogu nepřibylo.
Jinak ji věnuju Asnazu za její krásný koment k narozkám blogu a aby zvládla všechno, co potřebuje. I maturitu :).

Ronnie Lybbler

ZDE je znova odkaz na fb stránku blogu. Já jen, kdybyste si toho nevšimli :)


10. Kapitola - Beatrice, Beatrice Luvanst

12. listopadu 2013 v 0:00 | Ronnie Lybbler |  Neštěstí a přátelství

Ahoj. Po dlouhé době tu je kapitola N&P, tak si ji užijte. Popravdě, tahle povídka mi dává dost zabrat, ale mám ji ráda a chci ji dokončit. Je to možná takový celkem o ničem, moc se tam řeší vztahy, ale Vám se asi líbí :).
Vyjímkou snad nebude ani tahle kapitola. Beatrice se začíná oběvovat stále víc, takže jí budu asi dávat více prostoru, ale ostatním by taky neuškodil :).

Užijte si to a přežijte týden :)

Ronnie Lybbler

btw ta básnička bude ještě pokračovat, je to tak schválně :)


1. narozeniny blogu

11. listopadu 2013 v 20:20 | Ronnie Lybbler |  Moje Kecy o všem a o ničem
Ahoj :D
Pro někoho z vás to možná je překvapení, někoho to možná mohlo napadnout (o tom ale pochybuju xD). Tak či tak, čtete dobře. Je to už rok, co jsem klikla na stránky blogu a dala založit blog. V té době to se mnou šlo i trošku z kopce a povídky - ať už jejich čtení, nebo psaní - byly tak trochu můj únik. A navíc jsem chtěla patřit do tohohle úžasnýho světa. První dny jsem pořád ještě nemohla uvěřit, že jsem to opravdu udělala, ale už to byla pravda. První příspěvky - jo, přiznávám to - byly příšerné, ale postupem času jsem se naučila, jak vlastně psát a začala jsem blog brát jako samozřejmou část mého života. Za tu dobu jsem napsala 58 článků (celkem málo, že?), když počítám opravdu všechno i s tou "krizí" co jsem měla.
Předně, chtěla bych poděkovat všem, kdo tenhle blog navštěvují a čtou si všechno to, co jsem vyplodila. Děkuju moc, za všechny komentáře, které jste napsali, ať už positivní, nebo negativní, za každou hvězdičku a prostě všechno. Bez vás bych už skončila a tenhle blog by se přidal do řádky dalších blogů, které prostě skončily.
Děkuju taky všem kámoškám, které ví, že tenhle kouteček mám. Díky moc holky, že taky čtete a asi se vám to i líbí. Díky celý třídě, naší paní profesorce a prostě všem. Podporujete mě a furt mi říkáte, že píšu pěkně (ne, nevěřím tomu) a to mě nakopává se tomuhle věnovat.
Děkuju taky všem blogerům a blogerkám, od kterých jsem četla nějaké povídky, zvláště pak Lucy Lux, Nienne, Peťi, Elis, Maysie, Lyliane, Fearnie, Ellie, Asnazu a Shirley. Kvůli několika z vás jsem si tenhle blog založila a doufám, že vám blogy ještě dlouho vydrží. Jste super, fakt :)).
A děkuju i mé rodině. I když skoro nikdo z vás neví, že bloguju, jste mi dost oporou a mám vás ráda. I když se tak někdy nechovám.

Užijte si Martina, jestli doufáte ve sníh, ještě není konec dne a opravdu moc díky. I blogu i vám :))

Ronnie Lybbler

btw možná si pamatujete na anketu, kterou jsem už před pár týdny přihodila k jednomu články. Tady je výsledek. Tenhle blog má facebookovou stránku (ZDE), kde bych chtěla zveřejňovat novinky kolem blogu, tak doufám, že budete sledovat a podpoříte mě svými laiky :D Je to symbolicky hozené zrovna na tohle datum :)
Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se