Říjen 2013

A svíčka stále hoří

31. října 2013 v 20:21 | Ronnie Lybbler |  Jednorázovky

Ahoj :)
Po tomhle jsem toužila už od založení blogu a strašně jsem se těšila, až napíšu zrovna na tento den jednorázovku. Halloween pro mě byl zvláštním až po přečtení Pottera a zůstal až do teď.

Užijte si tuhle noc strašidel, čarodějnic a příšer z nočních můr dosyta, protože to podle mě není jenom noc těch, co jsem už vyjmenovala, ale i fictionerů a fictionerek, protože nejsme to i my, kdo si pod různými zvuky, za různými věcmi představujeme něco jiného? O tomhle podle mě i poslední říjen je. O fantazii.

Ať už jste kdekoliv a děláte cokoliv, pamatujte:
Posledním nepřítelem, který bude zničen, je smrt.

Krásně strašidelný Halloween :)

Ronnie LybblerZámek

28. října 2013 v 20:16 | Ronnie Lybbler |  Mým perem, mou myšlenkou
Ahoj :) Tuhle povídku jsem napsala do jedné soutěže, ale nesplňovala daný téma, takže jsem za ni poslala jinou, ale to je zase jiné téma. Důležitý je, že jsem se ji rozhodla tady zveřejnit, protože moje maličkost (a vlastně celá naše třídní velikost :D) byla minulý týden vystavena šílenýmu záhulu jménem písemky a nic nestihla napsat :/. Což ji štve.

Tahle povídka je první orginální, co jsem se rozhodla zveřejnit na blogu, tak proto je i nová rubrika (ZDE) kde zatím sama samotinká bdí a čeká na další dílka do její rodiny :D. Omlouvám se za absenci obrázku, ale snažím se je postupně doplňovat (což se nevede úplně podle mých představ), ale přidám je, až budou všechny. Nebo aspoň ty nejaktuálnější.

Užijte si dosytosti tuhle šílenost (doufám, že si ju někdo teda přečte :D) a prosím okomentujte :). Je dost smutný vidět, jak se komentáře zaseknou u dvou, z toho jednoho vašeho :(.

No nic, nebudu dál zdržovat a užijte si prázky, ať děláte, co děláte, a přežijte ty dva dny školy, co nás na konci čekají.

Ronnie Lybbler
Songfic - I Wouldn't Mind

18. října 2013 v 16:16 | Ronnie Lybbler |  Songfic
Ahoj. Podařilo se mi konečně napsat něco delšího než básničku, ale to asi dlouho nevydrží. Příští týden budu strašně ráda, když zvládnu všechno do školy, protože se u nás učitelé asi zbláznili, když nám naložili snad deset písemek na příští týdden -_-. Ještě že pak jsou podzimky :D. Navíc, tenhle víkend bude taky k zbláznění, takže čekejte příští týden taky nanejvýš básničku :/. Ale o něco se určitě pokusím :).

Snad se vám songfic bude líbit, je to strašná slaďárna, ale mě se líbí :). Ještě teď, jsem z něj rozněžnělá :D. Jinak, tu písničku úplně zbožňuju :3.

Enjoy and comment, please.
Ronnie Lybbler

P.S.: Obrázek přidám, jak nejdřív to bude možné :)


Vrány

12. října 2013 v 22:04 | Ronnie Lybbler |  Básničky

Ahojte.
Znovu přidávám básničku, protože vůbec nestíhám. Chuť ke psaní něčeho delšího na mě pořád ještě nepřišla, ale snad mě prosím omluvíte :). Omlouvám se taky, že jsem v poslední době skoro nechodila na ostatní blogy a nekomentovala, pokouším se to napravit.

Ale dost už. Užijte si tenhle pokus o poezii, kde hodně rýmů strašně pokulhává, a název není zrovna jeden z nejlepších :).

Enjoy and comment, please :)

RonnieHranice

8. října 2013 v 15:42 | Ronnie Lybbler |  Básničky
Ahoj :)
Ano, můžete oslavovat. Přidala jsem zase něco. Tentokrát je to ale dost krátká básnička, nějak nestíhám psát a nějak na to ani moc nemám chuť :(. Jo, mohla bych prostě otevřít word a začít psát první slátaninu, na kterou bych přišla, ale to by pak vypadalo děsně. Ale začínám se zase rozjíždět s básničkama, takže aspoň ty přibudou :).

No, doufám, že se vám básnička bude líbit. Varuju, je depresivní a na místech trošku divná. Ale určitě si ju přečtěte :D.

Enjoy and comment, please :D

Ronnie Lybbler

P.S.: Ok, ta básnička je strašně depresivní, ale to prosím neřešte :DVšechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se