Kapitolovky

27. září 2013 v 20:25 | RonnieDěj: Když Lily těsně před koncem roku zemřou rodiče, topí se v depresi. Reyna - její kamarádka - se na to nedokáže dívat, proto se rozhodne s tím něco udělat. Co začne jako jedny z nejlepších prázdnin v jejich životě, se ale v jednom jediném okamžiku změní na nekončící noční můru, když v křovinách najdou umírající dívku. A do toho se do Godrikova dolu přistěhuje další člověk. Má s tím kouzelná dívka s ledovýma očima něco společného? Budou - i přes všechno to neštěstí - schopni si udržet přátelství, jak ta začnají, tak ty stará?
To ani kentauři nevyčtou z hvězd.....
Postavy:Beatrice Luvanst (AUTP), James Potter, Lily Evans, Sirius Black,
Remus Lupin, Reyna Mayson (AUTP), Tracy Houston (AUTP)
Doba: prázdniny před 7. ročníkem pobertů
Stav:Rozepsaná
Děj:Elizabeth Newfaith, dívka, která zapomněla na svoje rodiče. Když ji před lety našli schoulenou před dveřmi starého londýnského sirotčince, jenom s dopisem v kapse kabátku, ještě netuší, že není jenom obyčejnou dívkou a tak to po mnoho let zůstává. Žije přes všechno ostatní šťastně a spokojeně, dokud se jí jedné noci nestane nehoda a ona se o měsíc později poprvé promění. A v tom okamžiku ví jen jediné. Musí zmizet.
Kdo je Remus Dembsey a proč jí pomáhá, když ostatní ji zavrhli? Kdo vlastně je ona sama?
Na dně její existence leží temné tajemství a každým dnem se čím dál rychleji probouzí. Dozví se, co s ní je, než bude pozdě?
Postavy:Elizabeth Newfaith/Mirabel Rosierová (AUTP), Evan a Dilecia Rosier, ředitelka Grayová, Remus Dembsey, Fred Weasley a mnoho dalších
Doba:před a v průběhu HP
Stav: Rozepsaná


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se