Červenec 2013

Smutek a Radost

29. července 2013 v 6:30 | Ronnie Lybbler |  Básničky
Ahoj, tady je druhá básnička. Užijte si ji.

Ronnie

PŘEDNASTAVENOMavání

21. července 2013 v 6:30 | Ronnie Lybbler |  Básničky
Ahoj, jsem teď pryč, takže teď bude pár článků přednastavených. Všechno jsou to básničky, protože ta rubrika je hodně zpustlá a já doufám, že se budou líbit. Nemají asi moc společného s HP, ale jsou zase dost pocitové, takže možná i trochu jo.
Takže tady je první, užijte si ji.

Ronnie


PŘEDNASTAVENO


Songfic - 9 Crimes

15. července 2013 v 7:00 | Ronnie |  Songfic
Ahoj. Přidávám další songfic, už asi poslední teď v řadě. Do páru si můžete domyslet koho chcete, není to nějak blíže určné. Je spíš smutnější a některé věci - hodně věcí - se nemusí přesně shodovat s knihami, ale doufám, že se vám bude líbit. Jinak, nemám k němu ještě banner, protože mám odstavený program, ve kterém jsem ho měla rozdělaný, ale tak za 3 týdny by mohl být, dřív se k tomu nedostanu :// :).

Jinak, odjíždím na tábor a nemám nic dopsanýho, ale pokusím se aspoň něco ještě dopsat. Ale nevím, jestli z toho toho bude hodně.

Užijte si čtení,

RonnieSongfic - Safe & Sound

7. července 2013 v 22:33 | Ronnie |  Songfic
Ahoj. Tady je další z řady songficů, které jsem v poslední době napsala. A můžu i s klidem říct, že rozhodně není poslední :D. Je trošku smutnější, ale mě se strašně líbí. A ta písnička... dokonalost ♥ ♥ ♥.

Jinak, děkuju strašně moc za komentáře k posledním povídkám, strašně mě potěšily a tak nějak povzbudily. za což vám strašně moc děkuju :)).

Takže, chtěla bych tohle dílko věnovat Lucy Lux, úžasné spisovatelce, která si právě založila blog, tak aby měla něco k tomu, že se do tohohle světa blogerek přidala :). Přeju ti strašně moc štěstí s povídkami do budoucnosti, hodně inspirace, obrovskou nekončící fantazii a aby ti blog dlouho vydržel :).

RonnieSongfic - Critical

3. července 2013 v 9:00 | Ronnie |  Songfic
Ahoj! Přeju všem krásné prázdniny a strašně moc si je užijte. Nevím, co právě teď dělám, nebo tak, ale asi jsem někde mimo :).

Tady je jeden songfic na pairing Jilly a já fakt dost hodně doufám, že se vám bude líbit, protože je podle mě dost podobný tomu předchozímu. Ale snad i tak si ho přečtete :D.

Jinak, asi sem budou přibývat hlavně ty songfici, protože na jednorázovky mám teď dutou hlavu a nemám ani moc čas nad tím přemýšlet, ale budu se snažit něco i tak napsat :).

Takže si tohle dílko maximálně užijte, napněte své sluchovody a nechte se unášet na vlnách hudby a (snad) dobré povídky :).

Ronnie

btw ano, už na mě ta "nemoc" jménem poezie vlezla :D


PŘEDNASTAVENO


Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se