Duben 2013

Za všechno můžou básničky...... 3/4

29. dubna 2013 v 17:05 | Ronnie |  Jednorázovky
Ahoj,
nebudu to nijak zdlouhavě rozepisovat, prostě tady máte další část jednorázovky. Protože jsem zjistila, že se mi to celé nevejde do jednoho článku, je to rozdělené ještě na dvě části. Ten konec..... no, s tou další částí mi to pak připadá i strašně zdlouhavý, spíš jako kapitolovka, ale jinak by to zase bylo moc krátký a nedávalo by to smysl, no. To ale předbíhám :) . Prostě, tady je další část, maximálně si ju užijte a pak tady zanechejte pls komentář, když už jste na ni čekaly tak dlouho :).
Jo a tuhle kapitolku věnuju třem super osůbkám, které komentovaly tu minulou. Jsou to Jajka,
Peťa a Tina. Díky moc holky, vaše komentáře mě fakt šíleně potěšily ;) :).
Ronnie

P.S.: A taky si užijte to jaro tady. Je úplně božský počasí - teda minulý týden bylo lepší než teď, to se dalo jít ven i v šortkách, ale detail - takže naberte z něj sílu do školy a prostě pro život. Prázdniny začínají už za 2 měsíce, což je úplně super. :D


Happy B-day, Emma Watson!

15. dubna 2013 v 20:56 | Ronnie |  Moje Kecy o všem a o ničem
Tato úžasná herečka a představitelka Hermiony Grangerové dnes oslavila své 23 narozeniny. -My ji spíš známe jako Hermionu Grangerovou, ale nebyla to její jediná role. Zahrála si třeba i ve filmu Ballet shoes, ale to sem teď nebudu plést =). Tímhle článkem bych jí jen chtěla pogratulovat vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, přátel a radosti do dalšího roku. Mám ji jako Hermionu strašně ráda a byla v její roli prostě dokonalá.
Všechno nejlepší, Emmo!
Ronnie

P.S.: zbytek jednorázovky ještě není hotový a nwm, kdy bude. mám blbý známky a musím si je zlepšit. =)

R. I. P. Richard Griffiths

6. dubna 2013 v 17:09 | Ronnie |  Moje Kecy o všem a o ničem
Vím, že už je to asi dost staré a všichni nebo většina z vás to ví, chtěla jsem tenhle článek napsat. Richard Griffiths, v našich srdcích jako strýček Vernon Dursley, dne 28. března zemřel. Byl na operaci se srdcem a nepřežil to. Bylo mu 65 let.

Jako strýček Vernon mi přirostl k srdci a neuměla bych si představit jako strýčka Vernona někoho jiného. Byl to výborný herec a to, že nás opustil je pro všechny Potterheads velmi smutné. Jako strýček Vernon bude vždycky v mém srdci a nikdy na tohoto skvělého herce nezapomenu. Věřím ale, že se s ním jednou tam nahoře setkáme a že je tam i šťastný.

*R. I. P.*

Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se