Únor 2013

Oznámení

8. února 2013 v 23:10 | Ronnie |  Moje Kecy o všem a o ničem
Ahoj, je mi moc líto, ale v únoru sem nic moc nepřibude. Mám teď celekm fofr, protože jedem na dovolenou a na lyžák a nestíhám si chystat věci, učit se a k tomu ještě psát. Samozřejmě něco na dovolené něco napíšu, ale moc toho nebude. Asi spíš nějaká jednorázovka. Další kapitolu k N&P čekejte nevím kdy, mám toho fakt moc. Je mi to fakt hodně líto, ale snad to nějak přežijete. :-) Mějte se krásně a užijte si prázdnin (kdo je mít budou) a dobře si zalyžujte (ti kdo lyžují :D). Fakt moc se omlouvám :-/.
Ronnie

4. Kapitola - Identita prozrazena a spousta vody

1. února 2013 v 18:18 | Ronnie |  Neštěstí a přátelství


Ahoj, přináším další kapitolu k povídce Neštěstí&Přátelství. Vím, že jste na ni už dost dlouho čekaly, tak tu je. =o) Je takového spíše nudnějšího formátu a je celkem krátká. Konečně se dozvíte, kdo byl tajemný člověk, který se srazil s Lily. Je tam i část psaná Ich-formou, ale zbytek je normálně. Doufám, že se vám kapitola bude líbit =o).
Jinak, co jste měly na vízo? Mě se podařilo o jednu známku získat vyznamenání, takže je to super. Na mě =oD. Doufám, že jste měly dobrý známky a užíváte si prázdnin, co jen to jde =o). Ale nebudu už vás tady nudit těmi mými kecy, které stejně nikoho nezajímají, takže tu je kapitola.
Ronnie
P.S.: kapitolu věnuju Lexi, Peťa, Shirley, Maysie, Nienna, Paddy, Rogue a Elis za jejich krásné komenty k předchozí jednorázovce. Moc jste mě jimi potěšily a doufám, že vás ten můj výtvor taky potěšil =o). A taky věnuju všem, kdo dneska mají narozeniny. Pár lidí, které znám, i když ne osobně, je dneska mají a doufám, že si je náležitě užívají. Pro Harryho Stylese, jednu holku z fb a všechny ostatní. Happy B-day =o).


Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se