Blogové letadlo

10. ledna 2013 v 20:58 | LilyE |  Moje Kecy o všem a o ničem
Ahoj, zaprvé, moc se omlouvám, že jsem ještě nepřidala další kapitolu, ale nemám vůbec čas, protože se musím šprtat na pololetní práce. Abych se přiznala, přes rok se mi všechno vykouřilo z hlavy a teď to tam nechce vlíst zpět.
A zadruhé, přináším vám aspoň blogové letadýlko, které jsem dostala od Elis a Paddy. Přeji příjemné počtení té věci, co jsem tady napsala.
LilyE11 věcí, co na sebe prásknu

1. jsem strašný spáč a do školy vstávám o půl osmé, protože se do noci koukám na TVD, nebo si čtu. A ještě než usnu si pouštím do sluchátek písničky Jonas Brothers.
2. když jdu do knihovny, přicházím jen s pár knihama, ale když se vracím, tak tu tašku nemůžu ani unést, kolik je tam knih. A pak je během měsíce zase odnáším atd.
3. miluju tmu, a když jsem byla mladší, tak jsem se jen tak koukala do měsíce, a když se nikdo nedíval, tak jsem si představovala, že jsem nějaká nadpřirozená bytost.
4. chtěla bych mít se svojí nej kamarádkou kapelu a už asi dva roky se věnuju psaní písniček.
5. když mi byly tři, tak jsem si v ukolébavce Halí, belí upravila jeden verš a do teď nevím, jak je to správně. A tento rok jsme s kamarádkou dělaly na táboře jakousi parodii na Paci, paci pacičky, takže babička podle nás nekoupila čepičku, ale žaludky a udělala z nich polívky, dědeček nekoupí kabátek, ale má přezdívku hříbeček a postaví mu rovnou domeček a kmotříček se ani neukáže. :D
6. jsem závislá na Facebooku, čokoládě, knihách a povídkách a hudbě. Je ze mě hotovej maniak. xD
7. chci být čarodějkou a dostat se tak do Bradavic.
8. Píšu melodramaty. V hudebce jsme si ho ve skupinách měli připravit a jedna holka donesla noty a já k tomu napsala ten zbytek. A tak jsem se chytla a začala psát víc. A ještě k tomu píšu knížku.
9. před usnutím počítám, jak dlouho budu ještě spát, hodím od lednice ke špajzu, otevře vždy jedno z nich a hledám něco, i když to tam není.
10. miluju svůj skautský oddíl a středisko a mám v něm přezdívku Letadýlko - zkráceně Letty.
11. miluju češtinu, angličtinu, dějepis a hudebku.

11 otázek od Elis

1. Máš ráda Harryho Pottera? Proč ano, či ne?
Ano, mám ho ráda a moc. A proč? No, líbí se mi ten příběh, místo a prostě všechno, protože je to všechno takové tajemné a čtenář si toho tam může spoustu domyslet. A taky protože se mi líbí ten jejich způsob života a neřeší se tam takový běžný "mudlovský" věci. Já vím, že tam mají zase jiný problémy, ale takový….. prostě jinačí než obyčejní lidi a to se mi prostě líbí. A navíc mě už unavuje každou chvíli poslouchat něco o tom, jak někdo přijímal úplatky, že se vláda ještě víc zkorumpovala, nebo co já vim. Jsem přece ještě skoro děcko, mladej teenager.
2. Co ty a škola? Učení, spolužáci, učitelé?
Já a škola spolu vedeme celkem pohodový vztah. Já do ní chodím kvůli děckám ve třídě, naší skvělé paní profesorce, která zároveň vede i školní knihovnu, ve které jsu dennodenně, a má nás na češtinu a seminář literatury, a ona mě na oplátku moc neštve. Samozřejmě se najde i pár výjimek (jako třeba matika), ale jinak se to dá vydržet. Všichni ještě k tomu říkaj, že jsme buďto moc hodně slušná třída - což není až tak moc pravda - nebo že jsme dost zlobivý. To říká hlavně naše matikářka. Já osobně si myslím, že jsme něco mezi tím. Na základce ale byla naše třída asi nejzlobivější na celé škole. Teda aspoň valná většina lidí to říkala. A museli jsme dokonce jít dvakrát - dvakrát! - na nějakej psychopatickej kurz. Prostě hrůza. Ale škola má jednu velkou výhodu - dobře se tam píšou články. Třeba v matice se krásně píše nějaká bitva nebo část kde někdo umře.
3. Do jaké země by ses chtěla podívat? Proč?
Do Velké Británie a do zemí USA. Do Velké Británie kvůli tomu, že tam vznikl Harry Potter, One Direction a strašně se mi líbí Londýn, kam prostě chcu chcu a chcu. A do USA? Blízko NY mi bydlí příbuzní a je mimochodem skvělý, do zemí jako třeba Texas, Montana, nebo Virginie kvůli koním a westernového ježdění. A Čína. Líbí se mi jejich draci (moje pobláznění do knížky Eona :D)
4. Co si myslíte o Johnnym Deppovi? (Pokud ho neznáte, jste na místě zavražděni!)
Je naprosto skvělej! Jeho výkony v Pirátech z Karibiku byly prostě úchvatný. Ty jeho hlášky, hraní, prostě všechno na něm bylo úžasný a je to jeden z nej herců na světě. Teda podle mě.
5. Kreslíš ráda? Pokud ano, co nejčastěji?
Mám ráda kreslení a myslím, že mi i celkem jde. Nejraději maluju různé krajinky v různých ročních dobách a malování nějaké dívky zezadu. Nikdy mi ale nešli malovat kluci, prostě mi to nejde.
6. Co ty a Vánoce?
Miluju je! Mám strašně ráda vůni stromků, punče, cukroví, svíček a jmelí. A atmosféru Vánočních trhů, na které strašně ráda chodím a kupuju tam dárky. Taky ráda na Vánoce vyrábím část dárků ručně a většinou je začínám dělat odpoledne před nadílkou. Jsem spíš typ, který vše nechává na poslední chvíli a pak nic nestíhá. Jsu prostě nepoučitelná.
7. Můžeš prosím vypláznout jazyk?
Tak určitě XD.
8. Jaký je Tvůj názor na zelené banány?
Nechutnaj mi. Jsou strašně tvrdý a nedobrý-takový hořký, jako když sníš kousek slupky od něj. Ale líbí se mi ta barva. Je taková zeleno-žlutá a šílená. A na obrázku jsou taky pěkný.
9. Zdá se Ti divná představa modrých rohlíků?
Ani ne. Hlavně aby nebyli zelený, to by asi nebylo moc dobrý.
10. Kdybys mohla žít v jakékoliv jiné době, která by to byla? Proč?
Když se to vezme jako století, tak Viktoriánská Anglie. Moc bych chtěla být nějakou tou jejich šlechtičnou a mít ty krásné, nadýchané, korzetové šaty, kloboučky a deštníčky. Strašně se mi ta doba líbí a chtěla bych tam prostě někdy být. Může za to hlavně postava Katrine z TVD a Jane Austenová a její Pýcha a Předsudek. Miluju ty knížky a seriál.
11. Jaká filmová nebo knižní postava bys chtěla být?
Buďto agentka ze světa Jamese Bonda, Marlene McKinnonová, Angelina Johnsová nebo Katie Spinetová, Arya nebo Nuasada z knih Dračích jezdců. A nebo Eona z knih Znovuzrození dračího oka a Poslední dračí oko (Alison Goodmanová). Ale nejradši bych asi zůstala sama sebou, tak by to totiž bylo nejlepší. Já jsu prostě já a nechci na tom toho moc měnit.

11 Otázek od Paddy

1) Věříš na marťánky?
Je možné, že existují, ale spíš ne.
2) Jaká skupina/písnička ti zaručeně zvedne náladu?
One Direction, nebo písničky od Tomáše Kluse. Nebo taky Adele s jejím Skyfall. Ale hlavně písničky mojí vlastní nebo kámoščinný výroby, když je hraju sama na kytaru. To je asi to nejlepší.
3) Jaké je tvé šťastné číslo?
9.
4) Kdybys měla možnost strávit den ve společnosti jednoho z Pobertů, který by to byl? Proč?
Jenom jednoho? Já chci všechny! To nejde si vybrat! Každý, krom Petra, je něčím dobrý. Remus miluje knihy, James famfrpál a Sirius a jeho žerty jsou proslavený. Ale kdybych si měla vybrat, tak asi Remus pro ty jeho knížky.
5) Upír nebo vlkodlak? Čemu dáváš přednost a proč?
Vlkodlakovi. Upírem být nechci, protože se mi hnusí představa pití lidské krve a zabíjení. Navíc upír je nesmrtelný a je jím furt, kdežto vlkodlak ne. Ten se proměňuje jenom za úplňku a když je někde daleko od lidí pevně zamčený tak nemůže nikomu ublížit. Teda kromě sebe.
6) Koukáš ráda na hvězdy?
Šíleně. Člověk si tak urovná v hlavě hodně věcí a nic moc jiného se nedá moc dělat na hlídce na táboře.
7) Jaký sport máš ráda (aktivně/pasivně)?
Fotbal. Ráda ho hraju s kámošema na táboře a kámoškama ve škole. Jen mě nudí se na kterýkoliv sport dívat v telce. Jedině tak na hokej se někdy v telce dívám, ale nějak moc to neprožívám.
8) Máš zvířátko? Jaké?
Bohužel ne.
9) Máš nějakého autora, kterého upřednostňuješ?
Já neupřednosťuju žádného autora. Prostě čtu to, co mě zaujme, nebo mi to doporučí někdo známí. Ale když už tak L. J. Smithová (Tajný kruh, Upíří deníky, Stefanovy deníky) nebo Lauren Kateová (série Andělé).
10) Jsi vegetariánka? Proč jo, proč ne?
Částečně. Mám ráda nějaké masité pokrmy, ale kdybych si měla vybrat třeba mezi kuřetem a ledovým salátem s okurkou, tak si vyberu ten salát.
11) Máš ráda sníh?
Hodně. Ráda lyžuju, sáňkuju, bobuju, sáčkuju nebo lopatuju a hraju koulovanou. Je to prostě sranda takhle se vydovádět.


11 otázek ode mě

1. co nejčastěji posloucháš za hudbu? (druhá otázka, na kterou se člověk ptá při seznamování.)
2. sleduješ upíří deníky? Kdo je tvá nejoblíbenější postava a proč?
3. Hraješ na nějaký nástroj?
4. Nejoblíbenější předmět ve škole?
5. Co si myslíš o lásce na první pohled? Vydrží podle tebe nebo ne?
6. Nejoblíbenější knížka? Proč?
7. Žiješ?
8. Zkoušela jsi se v dětství udržet vypínač světla mezi vypnuto a zapnuto?
9. Myslíš si, že holka a kluk mohou být nejlepšími kamarády?
10. Máš radši HP film nebo knihu? Jaký je tvůj nejoblíbenější díl HP?
11. Máš hipopotomonstroseskvipedaliofobii? (fobii z dlouhých slov) xD

11 lidí, které zvu

Elis
Maysie
Nienna
Peťa a Marek
♥Asnazu♥
Lilyana
Altheda
Kritička
Paddy
Frana-alrica
Fidelle

P.S.: kapitolu přidám co nejdřív. =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maysie Maysie | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 23:45 | Reagovat

Asi tě zabiju :D

2 LilyE LilyE | Web | 11. ledna 2013 v 18:07 | Reagovat

[1]: Jen si posluš :D

3 ♥ Asnazu ♥ ♥ Asnazu ♥ | Web | 13. ledna 2013 v 15:25 | Reagovat

To sú mi nápady toto :D

4 Paddy Paddy | Web | 13. ledna 2013 v 16:36 | Reagovat

uáá.. já věděla, že není radno to pokoušet... že se mi to vrátí :-D

5 LilyE LilyE | Web | 13. ledna 2013 v 19:08 | Reagovat

[3]: no, neříká se mi Letadýlko jen tak :D

[4]: :D

6 Fearnie Fearnie | Web | 13. ledna 2013 v 19:26 | Reagovat

díky za komentář na blogu, jojo přidej si mě :) taky si tě přidám.

7 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 14. ledna 2013 v 16:36 | Reagovat

Nevím, jestli se zúčastním, moje neaktivnost stále trvá, ale pokud sen ěkdy vrátím a vzpomenu si, tak tenhle dotazník udělám. Nebo mi to budeš muset připomenout! :)))
Nemůžu z Tvojí otázky číslo 8! O to jsem se pokoušela denně! No... Někdy to zkouším i teď... Heh! :D A taky jsem vždycky dokázala koukat na pračku po celou dobu praní!!! XD

8 LilyE LilyE | Web | 14. ledna 2013 v 17:18 | Reagovat

[6]: Není za co a jsem ráda :-)

[7]: V pohodě :-)
Já to pokouším do teď :D A na pračku jsem taky koukala. Jak se to tam všechno tak míchá a míchá...... :D

9 Rogue Rogue | Web | 14. ledna 2013 v 21:10 | Reagovat

Tohle mě baví číst :-) Je fajn se o majiteli blogu něco dozvědět.

10 Gweny Gweny | 16. ledna 2013 v 15:17 | Reagovat

Souhlasím s těmi věcmi co na sebe LilyE(Letty) práskla

11 Nienna Nienna | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 20:17 | Reagovat

Uf, pokúsim sa zapojiť :-D Ty si sa s tým pekne popasovala ;-)

12 LilyE LilyE | Web | 16. ledna 2013 v 22:54 | Reagovat

[10]: Brousím si na tebe kosu, sestřičko. Muhahahaha :-D :-D :-D

[9]: naprosto souhlasím :-)

[11]: Díky a Díky :D Budu jen ráda, když se zapojíš ;-)

13 Rogue Rogue | Web | 24. ledna 2013 v 22:14 | Reagovat

Pěkné, ráda se dozvídám něco nového o autorech blogu :-)

14 AReneneptoro AReneneptoro | E-mail | Web | 30. července 2018 v 6:11 | Reagovat

Compression  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  determination  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/blog-achat-cialis/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se