Leden 2013

Design 3. - s Harrym Stylesem

25. ledna 2013 v 21:45 | Ronnie |  Moje Kecy o všem a o ničem
Ahoj, jistě jste si už všimly, že se celý design blogu změnil. Je to tím, že jsem zjistila, že doma máme PS a hned jsem
si ho musela jít vyskoušet. Výtvor vidíte =o). Vím, že to není nic moc, ale je to moje úplně první práce v něm a popravdě?
Je to hrůza =o). Nejdřív jsem nezamýšlela, že ho sem vůbec dám, ale jsu doma nemocná a nudím se, takže.... =oD.
To ale není jediná změna. Asi jste si toho už všimly, ale oficiálně vám to napíšu. Mělo to být už u minulé jednorázovky,
ale nějak mi to vypadlo z hlavy. Takže..... Místo LilyE, bude moje přezdívka Ronnie. Nemusíte si to v odkazech měnit,
ale jen tak pro pořádek, no =o). Vím, že to asi není pro vás moc dobrý a moc se za to omlouvám. =o)
Tak pac a pusu a krásný sny. Já už tady pomalu nad tím zaspávám =o). Krásnej výkend =o)
Ronnie
P.S.: Kdybyste měly nějaké připomínky k novému dessu, nebo rozcestníku, nebo prostě k čemukoliv, dejte vědět
a já se to pokusím opravit =o)
P.P.S.: Omlouvám se za nepříjemnosti, které pronásledovaly nastavování dessu. Jsem hrozná =o)

Songfic - I Like you

21. ledna 2013 v 17:49 | Ronnie |  Songfic
Ahoj, protože ještě nemám napsanou další kapitolu N&P a nevím vůbec, kdy bude, přináším jednu jednorázovku. Je zase na Jamese&Lily a je na mou oblíbenou písničku od Christiny Perri - I Like you. Je to strašně sladký a romantický - důsledek nedávno přečtených povídek, proto nedoporučuju číst těm, kdo jsou na to alergičtí =D. Jinak, nevím, jak to teď bude přibývat, protože mám nápad na novou FF na 1D a jedeme na čtrnáct dní na hory - se třídou a rodinou, takže mi to prosím promiňte =). Přeju pěkné počtení a Prosím komentujte!
Díky
Ronnie

P.S.: věnuju všem, kdo komentovali poslední kapitolu, jmenovitě Domeenika, Maysie, Nienna a Peťa. Díky, že to někdo čte =).


3. Kapitola - Čtyři pády a jedno nečekané překvapení

15. ledna 2013 v 18:43 | LilyE |  Neštěstí a přátelství
Ahoj,
přináším další kapitolu k N&P a doufám, že mi odpustíte tohle spoždení. Vím, že jsem slíbila, že to přidám už dřív, ale končí pololetí a já potřebuju co nejlepší známky. Kdo by ale ne. :o) Vím, že moje omluvy jsou to nejposlednější, co vás zajímá, tak tady je kapitola. Holky v ní někam půjdou a objeví se tam někdo, u koho je to jasné hned od začátku. Taky budete svědky otravných dveří a jednoho, snad pro vás dobrého, filmu. Dobře se bavte :o)
LilyE
P.S.: ať na vízo dostanete co nejlepší známky. :o)
P.P.S.: Za ten film mně prosím neukamenujte, byl první, co mně napadl. :o)
Blogové letadlo

10. ledna 2013 v 20:58 | LilyE |  Moje Kecy o všem a o ničem
Ahoj, zaprvé, moc se omlouvám, že jsem ještě nepřidala další kapitolu, ale nemám vůbec čas, protože se musím šprtat na pololetní práce. Abych se přiznala, přes rok se mi všechno vykouřilo z hlavy a teď to tam nechce vlíst zpět.
A zadruhé, přináším vám aspoň blogové letadýlko, které jsem dostala od Elis a Paddy. Přeji příjemné počtení té věci, co jsem tady napsala.
LilyE


2. Kapitola - Sova sem, sova tam a odjezd

4. ledna 2013 v 20:12 | LilyE |  Neštěstí a přátelství
Ahoj, Tak přináším druhou kapitolu téhle povídky. Je přibližně stejně dlouhá, jako ta poslední, a už se na konci přesuneme do jiného města, vlastně vesnice. Poberti tam budou jenom ve zmínce, ale za chvíli už plně vztoupí do děje. Přeji příjemné počtení.
LilyE

P.S.: kapitolu vjenuji Teerez za její krásné komenty na FB. Díky tiUsmívající se.


1. Kapitola - Vzpomínky a pohřeb

2. ledna 2013 v 23:56 | Letty |  Neštěstí a přátelství
Tak jo, přidávám úplně první kapitolu k povídce. Je dost smutná, takže předem varuju. V kapitole jsou jen tři osoby, Lily, Reyna a pan Mayson. Je celkem krátká, ale dst důležitá. Snad si ji užijete a prosím komentujte. S kapitolovýma povídkama nemám skoro žádné zkušenosti a chtěla bych vědět, co vy na to. Dík.
LilyE
Postavy - N&P

2. ledna 2013 v 17:07 | LilyE |  Neštěstí a přátelství
Ahoj.
Přináším vám malý přehled hlavních postav v N&P. Je to jen proto, abyste si dokázaly aspoň trochu představit, jak vypadají moje postavy. Snad se bude líbit a brzo pidám první kapitolu.
LilyE


HAPPY NEW YEAR 2013!!!!!!!!!

1. ledna 2013 v 0:01 | Letty |  Moje Kecy o všem a o ničem
Šťastný Nový rok, lidi!
Je tu zase další rok před námi a já doufám, že bude aspoň spoloviny tak skvělý, jako ten minulí. v minulém roce se událo hrozně moc věcí a já jsem za ně moc ráda. Nový rok znamená další hromadu článků na blogu, další splněné sny, nové písničky, další zážitky s přátely i poznání těch nových, nové šťastné i smutné vzpomínky, nová místa. Já bych vám do něj chtěla popřát hodně štěstí, zdraví, inspirace a hodně pozitivně popsaných listů papíru. Třeba povídkami nebo novou knížkou. Ať se vám všem splní nějaké to přání a ať vás bolí břicha ze smíchu. Takže
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!!!!!


Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se