Songfic - More Than This

18. prosince 2012 v 21:18 | LilyE |  Songfic
Přidávám další songfic a omlouvám se strašně moc, že jsem nepřidala postavy a to slíbené info. Důvodem je to, že mám ve škole flešku a nemám to compu uložené. Moje milovaná fleška je v knihovně a já se tam zatím ještě nedostala, abych si ju vzala. Dalším důvodem jsou Vánoce. Jak jsem už jednou říkala, spíše psala, nemám teď moc času. Nemám žádný dárek a to jsou Vánoce za šest dnů! Stejně je budu kupovat někdy v nedělu večer, jak se známNevinný. Ups, trochu jsem se rozkecla. Takže, písnička je od mé oblíbené skupiny se skvělýma písničkama One Direction a jmenuje se, nečekaně, More Than This. Je z pohledu Jamese a je to několik okamžiků. Můžete si to dát do jakého chcete ročníku. Držte mi palce, ať se mi podaří přidat i video, popravdě to s PC moc neumim. Ale učim se! Kdyby to nešlo spustit, nebo by to bylo nějak malý, dejte vědět a já to spravím. (Jé, ono se to dokonce rýmuje.) No nic, končím a něco dalšího čekejte nejdřív kolem Štěpána.
VESELÉ VÁNOCE
přeje
LilyE
P.S.: věnuju Maysie a všem, kteří mají někoho rádi a nemůžou mu/jí to z nějakého důvodu říct. A užijte si Vánoce, každý je potřebuje. Mrkající
I'm broken
Do you hear me?
I'm blinded
Cause you are everything I see
I'm dancing, alone
I'm praying,
That your heart will just turn around

And as I walk up to your door
My head turns to face the floor
Cause I can't look you in the eyes and say

When he opens his arms
And holds you close tonight
It just won't feel right
Cause I can love you more than this, yeah
When he lays you down,
I might just die inside
It just don't feel right
Cause I can love you more than this
Can love you more than thisSedím sám u stolku blízko tanečního parketu. V ruce mám sklenku něčeho, co mi dal před chvílí Sírius. I když se navenek usmívám, uvnitř je mi hrozně. Jsem zlomený a moc mě bolí, když vidím tebe, jak se s ním točíš po parketu a směješ se na celé kolo něčemu, co ti právě tvůj přítel řekl. Před několika dny jsem tě pozval na tenhle ples. Odmítla si s tím, že někoho máš. Nevěřil jsem tomu do doby, než jsem tě tu s ním viděl. Povzdechnu si a pořád se sám sebe ptám. Proč? Proč si moje pozvání nepřijala? Co jsem udělal špatně? Sedím u stolu úplně sám. Remus se Síriusem tančí se svými partnerkami a Petr se cpe u bufetu. Já jsem nikoho nepozval, kromě tebe. Ale nelituju toho. Vím, že bych nikoho jiného pozvat nemohl, cítil bych se jako bych tě zrazoval a to nechci, nikdy. Odvrátím od tebe pohled, protože se na to nemůžu koukat. Ten obrázek mám ale pořád před očima. Kouknu se do své, teď už skoro prázdné skleničky a zašklebím se. I to pití je mi teď hnusné jako ty Křiklanovy lektvary, co do mě furt leje Pomfreyová. Znovu se na tebe chtíc nechtíc podívám a vidím tvoje rozzářené oči. Ty oči, co tolik miluju. Ty, co mě tolik uchvátily.
Pořád se před tebou předvádím a přitom Ti nedokážu říct, co chci. Ani se nedivím, že tu jsi s ním. Ale teď, když tě s ním vidím, tak vím, že to není správné. Moje srdce to ví. Já tě přece miluju víc než svůj život a můžu tě milovat ještě víc, jen kdybys mi dala šanci. Jednu jedinou šanci a hned se do mě zamiluješ. Já to vím. On tě nemiluje tak jako já, víš?If I'm louder
Would you see me?
Would you lay down in my arms and rescue me?
Cause we are, the same
You saved me, when you leave it's gone again

And then I see you on the street
In his arms, I get weak
My body fails I'm on my knees
Praying!

Ve společenské místnosti se otevře portrét a někdo vejde dovnitř. Už ze zvyku se kouknu, kdo to je a srdce mi poskočí. Jsi to totiž ty. Celý svět se mi náhle stává radostnější, i ty Siriusovi příhody s holkami, co nám vyprávěl snad stokrát, mě najednou nepřipadají tak hrozné. Hlavu skloním zpět k domácímu úkolu z přeměňování, ale přitom na tebe pořád koukám. Přemýšlím, jak jinak než o tobě. Všimla by sis mě, kdybych byl hlasitější? Kdybych tě zval trochu častěji? Do společensky vejde tvůj přítel a ty ho obejmeš a políbíš na přivítanou. Objímala bys a líbala ses takhle i se mnou? Hned dostanu hořkou odpověď na jednu mou otázku. Ne, nevšimla by sis mě. Máš přece jeho. Merline, i přes to tě prosím a modlím se, aby byla jednou se mnou. Já ji přece miluju.
Ani si to neuvědomím a už je skoro půl jedenácté. Posledním polibkem se s ním rozloučíš a s kamarádkami odejdeš do ložnice. Když i poslední tvůj vlas zmizí za zátočinou schodiště, je mi jako bych se probudil ze snu a všechna dobrá nálada, co se objevila, když si přišla, zase zmizí. Společně s tebou.

When he opens his arms
And holds you close tonight
It just won't feel right
Cause I can love you more than this, yeah
When he lays you down,
I might just die inside
It just don't feel right
Cause I can love you more than this, yeah

I've never had the words to say
But now I'm asking you to stay
For a little while inside my arms
And as you close your eyes tonight
I pray that you will see the light
That's shining from the stars above


Procházím se po chodbě a hlídkuju. Jdu jednou chodbou u Astronomické věže, když v tu uslyším tichý usedavý pláč. Vydám se za ním a dojdu při tom ke dveřím na věž. Jsou pootevřené a uvědomím si, že ten, kdo tu teď pláče, sedí nahoře. Moc mě to nepřekvapilo. Když chtěl být někdo sám, tak astronomická věž byla jedním z prvních míst, co toho studenta napadlo. Vyšel jsem schody nahoru a byl jsem totálně překvapený z toho, koho tam vidím. Byla to Lily. Seděla na kamenné podlaze, nohy objaté a hlavu na nich. Její ramena se otřásala pláčem a tělo se třáslo pod náporem vzlyků a trochu taky chladu. Došel jsem potichu až k ní a oslovil ji.
"Ehm, Lily? Co se děje? Co se ti stalo?" trochu sebou leknutím trhla a rychle se na mě podívala.
"Jdi prosím pryč, Jamesi. Chci být teď sama." Řekla trochu plačtivě a dál byla ke mně otočená zády.
"Nepůjdu. Moje kamarádka se tady trápí a je mou povinností se starat, co jí je. A ty se rozhodně trápíš. No tak, Lily, co se Ti stalo? Mě to říct můžeš, budu mlčet jako hrob." Řekl jsem jí rozhodným hlasem a sedl si naproti ní. Hlavu měla skloněnou a nechtěla se mi dívat do očí. Pozvedl jsem jí a viděl jsem její úplně červené oči od pláče. Když se mně koukala do očí, rozplakal se ještě víc. Beze slova jsem jí objal a do ucha šeptal uklidňující slova. Za chvíli byla moje košile úplně promáčená, ale to bylo to poslední, na co jsem myslel.
"Lily, co se ti stalo?" nečekal jsem, že mi odpoví, ale nakonec přes vzlyky odpověděla.
"Ke-vin. O-on s-e se mn-ou ro-roze-rozešel. P-prý už j-jsem ho o-omr-zela." A rozvzlykala se ještě víc. Objal jsem ji ještě silněji a houpal v náručí. Po nějaké době usnula a já jsem se koukal na hvězdy a užíval, že dívka mých snů mi teď leží v náručí. Tu noc jsem se rozhodl, že za to Kevin Boat zaplatí. Nikdo nebude ubližovat Lily, nikdo. Jak jsem se tak koukal na hvězdnou oblohu nad námi, doufal jsem, že to světlo vyřazující z hvězd nad námi vidí i Lily. Poslední, co si pamatuju, byl Lyliin úsměv. Pak už jsem s Lily v náručí usnul.


When he opens his arms
And holds you close tonight
It just won't feel right
Cause I can love you more than this

Cause I can love you more than this

When he lays you down,
I might just die inside
It just don't feel right
Cause I can love you more than this, yeah

When he opens his arms
And holds you close tonight
It just won't feel right
Cause I can love you more than this.

When he lays you down,
I might just die inside
It just don't feel right
Cause I can love you more than this

Can love you more than this. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maysie Maysie | E-mail | Web | 19. prosince 2012 v 14:32 | Reagovat

Páni.
To bylo hrozně smutný, ze začátku!  Bylo mi Jamese strašně líto... vždyť já ten jejich pár tak miluju... nějakej jichej? Pche.
Moc děkuju za věnování:)
Jo, a doufám že tomu blbcovi pořádně ublíží :D

2 Maysie Maysie | E-mail | Web | 19. prosince 2012 v 15:49 | Reagovat

Jo a ten obrázek je roztomilej :)

3 LilyE LilyE | Web | 19. prosince 2012 v 20:53 | Reagovat

[1]: Tjn, teďkom mam nějakou divnou náladu a musím psát smutný věci :( A to budou Vánoce. Jeden aby se ztoho scvoknul (a já to nebudu páč jsem už dostatečný cvok :D ). Jejich pár je ten nej :D.
Není za co.
Taky doufám xD
Jo a ten pict je z jedné anglické obrázkové stránky. Asi víš, kterou myslim :D

4 Nienna Nienna | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 15:10 | Reagovat

Najviac sa mi páčili tie prvé dve časti na začiatku a Jamesov smútok v nich :-) A samozrejme, happy end nesmel chýbať :-) Veľmi pekné :-)

5 LilyE LilyE | Web | 30. prosince 2012 v 14:39 | Reagovat

[4]: Su ráda, že se líbí :-) Díky :D

6 Domeenika Domeenika | 5. ledna 2013 v 16:52 | Reagovat

Chudak Lily, ako jej mohol tak ublizit? Ale zase keby nie, tak by James nedostal sancu :D

7 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 14. ledna 2013 v 16:02 | Reagovat

Merline! Nádhera! Moc se Ti omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale všeho na mě bylo moc a teďka navíc to pololetí ve škole. Vážně mi to je líto, snad se polepším.
Takže songfic krásnej! 1D, abych řekla pravdu, nemusím... Neříkám, že je nesnáším, jen k nim prostě nemám žádný vztah, možná trochu záporný. Ale nevadí, k této povídce se píšnička hodila! :-)  :-)  :-)

8 LilyE LilyE | Web | 14. ledna 2013 v 17:23 | Reagovat

[7]: Chápu, na mě se to všechno taky nějak hodně sype. Zjišťuju, ža věci, který jsem na začátku roku bezvadně uměla, teď prostě nechápu. No není to hrozný :D
Já nejsem nějaká šílená fanynka 1D, ale nějaký písničky se mi líbí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se