Prosinec 2012

Info

31. prosince 2012 v 19:29 | Letty |  Neštěstí a přátelství
Tohle je úplně poslední článek v roce 2012. Tak proč sem nedat info k nové kapitolovce? Ta rubrika se musí zaplnit a mně se konečně podařilo něco napsat. Snad se vám bude líbit.
Letty

Poslední Vánoce v Bradavicích

25. prosince 2012 v 19:21 | LilyE |  Jednorázovky
Ahoj! Tak přidávám trochu opožděný (jak se to vezme) dárek k Vánocům. Je to celkem dlouhá jednorázovka - 2 a 3/4 stránky ve Wordu a je psaná částečně deníkem a částečně normálně. Tímto bych vám chtěla popřát krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví, lásky a klidu a ať si tyto prázdniny užijete a naberete síly do školy. Jmenovitě bych chtěla popřát
Maysie, Nienna, Elis, Paddy, Moony, Koki, frana-alrika,
Nel-ly, třídě a paní profesorce, která mě ve psaní dost
podporuje, Aničce D., Aničce H., Anežce a celé rodině, jak skautské, tak biologické.
Jsem moc ráda, že vás mám a bez vás bych to prostě nebyla já. Krásné svátky, Nový rok a hodně lásky přeje
LilyE
EDIT: Díky Nienně za uozornění na vícekrát zobrazenou část článku, já si toho nějak nevšimla a trochu se mi to seklo Nevinný. Už je to opravené Mrkající.

Veselé Vánoce!!!!

24. prosince 2012 v 22:20 | LilyE |  Moje Kecy o všem a o ničem
Šťastné a Veselé Vánoce!
Mám pro vás jeden malý dárek. Asi jste si všimly nového vzhledu blogu. Je to takový malý dárek pro Vás na Vánoce. Ten starý obrázek mě už tak trochu nudil a vůbec se sem nehodil. Snad se vám líbí.
Tyhle Vánoce jsou skvělý a já k nim dostala mimo jiné i nové brýle. S novými brýlemi ale přišly i vyšší dioptrie a moje brýle mají už skoro tři. Zamračený Ale moc se mi líbí. Jsou modro-černý, mají tlusté obroučky a na nožičkách jejich jsou tmavě vyvedené květinky. Možná sem někdy přidám i fotku.
Jaké jste měly Vánoce vy? Dostaly jste vše, co jste chtěly? Asi moc vyzvídám Nevinný.
Takže přeji Veselé a Šťastné Vánoce, mnoho dárků pod stromeček (I když jste tam už asi byly, přeju totiž trochu opožděně.) a Hodně Šťestí, Zdraví a Lásky do dalších Vánoc.
LilyE

Songfic - More Than This

18. prosince 2012 v 21:18 | LilyE |  Songfic
Přidávám další songfic a omlouvám se strašně moc, že jsem nepřidala postavy a to slíbené info. Důvodem je to, že mám ve škole flešku a nemám to compu uložené. Moje milovaná fleška je v knihovně a já se tam zatím ještě nedostala, abych si ju vzala. Dalším důvodem jsou Vánoce. Jak jsem už jednou říkala, spíše psala, nemám teď moc času. Nemám žádný dárek a to jsou Vánoce za šest dnů! Stejně je budu kupovat někdy v nedělu večer, jak se známNevinný. Ups, trochu jsem se rozkecla. Takže, písnička je od mé oblíbené skupiny se skvělýma písničkama One Direction a jmenuje se, nečekaně, More Than This. Je z pohledu Jamese a je to několik okamžiků. Můžete si to dát do jakého chcete ročníku. Držte mi palce, ať se mi podaří přidat i video, popravdě to s PC moc neumim. Ale učim se! Kdyby to nešlo spustit, nebo by to bylo nějak malý, dejte vědět a já to spravím. (Jé, ono se to dokonce rýmuje.) No nic, končím a něco dalšího čekejte nejdřív kolem Štěpána.
VESELÉ VÁNOCE
přeje
LilyE
P.S.: věnuju Maysie a všem, kteří mají někoho rádi a nemůžou mu/jí to z nějakého důvodu říct. A užijte si Vánoce, každý je potřebuje. Mrkající


Vtípek

10. prosince 2012 v 19:41 | LilyE |  Drabbles
Tak jo. Přidávám další povídku, tentokrát double-drabble. Slova mi zadala kámoška ze třídy, za což jí moc děkuju, a je to celkem komedie. Je z sedmého ročníku záškodníků a je to jeden jejich vtípek. Na koho určitě poznáteSmějící se. Jinak, moc se omlovám, že jsem byla skoro dva týdny úplně nečinná, ale měla jsem dost fofr. Za chvilu jsou Vánoce a já nemám ani jeden dárek a teďkom jsem o výkendu byla na trojdeňáku se skautem. Kdo to zná, ví jak těžký je se zabalit. Smějící se Tento týden ještě přídám info a možná i postavy k jedné kapitolovce a příští týden prolog. A ještě na závěr, prosím o komentáře, minule komentovala jenom Elis a to je dost málo.
LilyE
P.S.: Pvídka je pro Elis a Aničku. Pro Elis, protože chce zkončit s blogem a já bych jí chtěla tohle věnovat pro dobrou náladu a pro Aničku za to, že mi zadala slova a za to, že to se mnou vydrží. A ještě pro všechny, co mají blbou náladu jako já a chtějí se zasmát.Usmívající se
P.P.S.: Je to inspirované skutečnou událostí, co se stala v naší třídě. A bylo to od toho, co to udělal dost hnusný, viď, Maixíku?!???

Všechny příběhy inspirované drahou paní Rowlingovou jsou psány jen za účelem pobavení
a mě z toho neplyne žádný pěněžní zisk.

Prosím, nekopírujte nic z této stránky bez mého souhlasu, jsou to moje věci a když se vám nelíbí tak mě nechte žít, jo? Usmívající se